День зимового сонцестояння в 2017 році припадає на 21 грудня. З цим днем здавна пов’язано безліч легенд і ритуалів. Дізнайтеся, як зробити так, щоб бажання, загадане в найкоротший день року, збулося, передає Корупція.Інфо.

Зимове сонцестояння – найважливіша астрономічна подія зими – відбудеться 21 грудня. Пік його припаде на 18:28 за київським часом.

Після цього дня, найкоротшого в році, починається астрономічна зима. З найдавніших часів люди ставилися до зимового сонцестояння з повагою, відзначаючи цей день як народження нового року і нового сонця. Саме з цими міфами пов’язано святкування Коляди у слов’ян.

Популярне: “Ми не бідні, і нам допомагає…”: Дружина Саакашвілі розповіла, звідки у сім’ї гроші

Люди вірили, що сонцеворот може вплинути на їхню долю, змінити життя, а для того, щоб заручитися підтримкою вищих сил, проводили в ці дні обряди і ритуали. Вважалося, що бажання, загадані в найкоротший день року, збудуться. Особливо якщо підкріпити процес спеціальним ритуалом.


Як провести ритуал на виконання бажання?

Спочатку треба розчистити місце для нового, позбувшись старих речей і навівши порядок в домі. Безжально викидайте все, що не приносить радості або викликає неприємні асоціації.

На аркуші паперу напишіть своє бажання, потім переверніть лист зворотною стороною і напишіть по пунктах все, що вам потрібно зробити для досягнення бажаного.

Протягом наступного року щотижня беріть по одному пункту зі списку і працюйте над його реалізацією.

А допоможе вам в роботі над мрією правильна візуалізація. Називається вона «насіння наміру».

Потрібно намочити дві серветки, помістити їх в стакан. Всередину покладіть насіння, стакан поставте на сонячне підвіконня.

Іноді додавайте трохи води в стакан, щоб підтримувати вологість. Тепер залишається стежити за зростанням зелених пагонів з насіння і уявляйте ваше рух у напрямку до своєї мрії.