Олімпійський комітет Перу повідомив в Twitter про смерть 31-річної чемпіонки країни зі спортивної боротьби Джаннетт Мальки Пече. Вона завоювала золото в категорії до 55 кг в минулому році, також брала участь в Панамериканських іграх-2019.

«Перуанський спорт здригнувся сьогодні від звісток про те, що Джаннетт Мальки Пече виявлена ​​мертвою. Висловлюємо наші співчуття родині покійної », – йдеться в пості.

Як пише видання La Fiesta de Lima, тіло спортсменки знайшли в номері хостела міста Кальяо, що недалеко від Ліми. За даними поліції, в хостел Пече увійшла в супроводі чоловіка, особа якого вже встановлена. На обличчі атлетки були виявлені сліди побоїв.За словами родичів спортсменки, перед відходом з будинку вона сказала, що вирушає в банк. Також уточнюється, що чоловік, з яким чемпіонка була в хостелі, забрав її телефон. Рідні Пече не знають, чи була атлетка в стосунках з чоловіком, але стверджують, що саме він повідомив їм про смерть Пече, зателефонувавши по телефону. Після цього він перестав виходити на зв’язок.

У Пече залишилися двоє дітей. Її старша сестра, Талія Мальки, є дворазовим призером Панамериканських ігор.