Полтавський суд призначив 9,4 тис. грн штрафу затриманому на хабарі в 12 тис. громадському інспектору з охорони довкілля, – передає Корупція Інфо

Популярне: Ви це вже чули? Турчинов розповів важливу інформацію про війну, це може все кардинально змінити

 

Київський райсуд Полтави виніс вирок громадському інспектору з охорони довкілля Максиму Солоду, якого у лютому цього року затримали під час отримання 12 000 грн хабара. 22 травня Суддя Юлій Куліш призначив йому 9 350 грн штрафу. Про це «Полтавщині» стало відомо з реєстру судових справ та офіційного сайту суду.

Довідково. Відповідно до «Положень про громадських інспекторів з охорони довкілля», посада громадського екоінспектора не є оплачуваною. Людей на ці посади призначають головні держекоінспектори. Громадські інспектори отримуюють відповідні посвідчення і мають право проводити рейди та перевірки і складати акти перевірок, складати протоколи про адмінпорушення, доставляти порушників до органів місцевої влади та правоохоронців для встановлення осіб, перевіряти документи та зупиняти транспорт тощо.

Нагадаємо, громадський інспектор з посвідченням від управління Держекоінспекції у Полтавській області сам ініціював «позапланову перевірку», знайшов порушення та вимагав 12 тис. грн хабара від двох ФОПів. Його затримали 16 лютого під час отримання цих коштів біля будинку № 34 по вул. Сінній у Полтаві.