Жінка, яка продала власну дитину з порогу пологового будинку, стверджує, що гроші хотіла витратити на виховання двох старших доньок, передає Корупція.Інфо

Знайомі затриманої знали про намір продати дитину. Звернулися в поліцію на початку року.

У день продажу, породілля вийшла з пологового будинку й сіла у авто для передачі дитини. Правоохоронці кажуть, що вона постійно мовчала і не виражала ніяких емоцій. Коли гроші були в її руках, жінці сказали, хто вони насправді. Після цього Ольга розплакалась і заявила, що отримані 140 тис. грн. планувала витратити на двох доньок, яких виховують бабуся і прабабуся.

Сама затримана з родиною не мешкала. Після закінчення школи відмовилась від подальшого навчання, безробітня. Дітей народила від співмешканця, з яким розійшлася чотири роки тому. Тривалий час не цікавилася справами доньок.

У січні 2018 року приїхала і повідомила про третю вагітність. Хто батько дитини, не розповідала.

У родині затриманої говорять, що нічого не знали про намір Ольги продати третю дитину. Провідували її в пологовому будинку, після якого вона мала повернутися додому. Мати зловмисниці хоче оформити опікунство над 6 і 8-річними внучками.

Стосовно третьої новонародженої дівчинки рішення ще не прийняте.

Немовля народилося 8 червня абсолютно здоровим, вага 2,8 кг. Нею опікуються в обласній дитячій лікарні. Імені ще не дали і називають її "Сонечком" і "Крихіткою". Чиновники збирають необхідні документи на всиновлення.

Популярне: По 100 тисяч кожному: хто з українців зможе отримати солідні виплати від держави​

Запобіжний захід обиратимуть найближчим часом. Прокуратура наполягає на двох місяцях арешту.