Політик запропонував переговори "з уповноваженим представником", передає Корупція.Інфо

Популярне: “Ходили чутки про розлучення”: Тільки погляньте на обраницю одного з найбагатших людей світу, Ріната Ахметова

У листі до президента Петра Порошенка Міхеіл Саакашвілі зізнався, що припускав і припускається багатьох політичних помилок.

Про це повідомив прес-секретар глави держави Святослав Цеголко.

"Він висловився за деескалацію ситуації, пообіцяв не вдаватися до подальшої дестабілізації і запропонував переговори "з уповноваженим представником", – розповів про зміст листа речник президента.

На Банковій вирішили оприлюднити лист після численних запитів журналістів та через коментарі лідера "Руху нових сил" щодо його змісту, пояснив Цеголко.

"Як свідчить штурм Міжнародного центру культури і мистецтв на Алеї Героїв Небесної Сотні, свого слова пан Саакашвілі не дотримався. З огляду на численні запити журналістів, а також на коментарі самого Саакашвілі, в яких він маніпулює змістом цього листа, прийнято рішення його оприлюднити", – заявив прес-секретар Порошенка.

Раніше у ЗМІ з'явилася інформація про лист екс-глави Одеської ОДА до президента. Під час "Маршу за імпічмент" 17 грудня Саакашвілі  Саакашвілі спростував інформацію про переговори з Порошенком Саакашвілі спростував інформацію про переговори з Порошенком спростував інформацію про те, що він намагався домовитися з президентом Порошенком, і назвав її фейком.

"Мені сказали, що через кілька днів президент готовий зустрітися. Але я сказав: "Ні, так не піде. Я не та людина, яка буде через задні двері кудись заходити", – заявив екс-президент Грузії.