Смішний і одночасно сумний випадок стався в одному з міст Кенії. В одному з місцевих міні-готелів виявили парочку, яка під час сексу раптово «склеїлася» статевими органами. Зрозумівши, що самостійно «розліпитись» не виходить і взагалі-то дуже боляче, чоловік і жінка почали кричати. Перелякані сусіди по готелю викликали поліцію, подумавши, що когось вбивають, передає Корупція.Інфо     

Приїхавши на місце події співробітники правоохоронних органів побачили нещасних: чоловік все ще лежав на своїй коханій і нестямно кричав.

Добропорядні люди викликали лікарів на місце НП, але і не забули повідомити дружину потерпілого про те, що трапилося. Та негайно приїхала і заявила, що давно підозрювала чоловіка в зрадах. У лікарні коханців вдалося успішно розчепити, але чи прийняла його дружина назад, так і залишилося таємницею.

До слова, рік тому одна з нігерійських парочок теж «прославилася» тим же самим чином. Вирішивши зайнятися коханням в затишному містечку, молоді чоловік і жінка не змогли звільнитися, і їх на носилках несли до лікарні під улюлюкання перехожих.

Виявляється, описане вище явище не рідкість і навіть має кілька описаних медициною випадків.

Penis captivus (в перекладі з латині – "полонений пеніс") – раптове спазматическое скорочення м'язів статевих органів жінки, що робить неможливим витягнути дітородний орган чоловіка. Про древній інтерес публіки до феномену «полоненого пеніса» свідчать огляди історичних даних на цю тему, опубліковані ще в 1935 і 1979 роках.

Популярне: "Збільшаться вже в липні": Нові пенсії і прожитковий мінімум. На скільки зростуть виплати, та що потрібно знати

Так, в 1372 році Жоффруа де Ла Тур Ландрі описав, як сластолюбець на ім'я Перс Ленар «віддався плотських утіх» зі своєю коханкою на церковному вівтарі, і Бог «приліпив їх один до одного». На наступний день все місто побачив коханців, ще зчеплених, «як пес з сучкою». Тільки з проголошенням молитов тривалий статевий акт нарешті завершився (хоча коханців зобов'язали ще три неділі з'являтися в церкві, роздягатися догола і бити себе перед всією церковною громадою). Це явище згадується ще в кількох середньовічних легендах і розповідях, які, на думку Ф. Краупля-Тейлора, автора дослідження 1979 року народження, «мало пов'язані з достовірними фактами».