Парубій

Заступник голови Верховної Ради Андрій Парубій сподівається на реалізацію спільних проектів України з НАТО щодо навчання українських выйськових

Про це він сказав на зустрічі з заступником генерального секретаря НАТО з питань політичних відносин і політики безпеки Террі Стаматопулосом.

Парубій також запевнив Стаматопулоса в тому, що Україна налаштована на відновлення стратегічного курсу на євроатлантичну інтеграцію.
Перший віце-спікер також підкреслив, що результат реформ у секторі безпеки і оборони залежить від ефективності роботи Ради та якості тих законів, які приймає парламент, а національне законодавство повинно прискорити процес активізації співпраці з НАТО.

У свою чергу заступник генсека альянсу заявив, що організація готова надавати Україні допомогу в реформуванні сектору безпеки і оборони та запевнив, що у наданні підтримки НАТО буде використовувати всі наявні інструменти і механізми партнерства.

Згідно з повідомленням, співрозмовники підтвердили перспективи співпраці у форматі "Україна – НАТО" та відзначили необхідність вдосконалення системи колективної безпеки на європейському континенті, враховуючи агресивні і провокаційні дії Росії.