Пенсіонери незадоволені новою методикою перерахунку пенсій, яка повинна була запрацювала із 1 січня 2018 року. У зв’язку із чим вони прийшли під стіни обласної держадміністрації вимагати у чиновників вплинути на цей процес, передає Корупція.Інфо

Популярне: Дочка Ноздровської виступила з несподіваним проханням. Вона хоче отримати…

 Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Екс-правоохоронці вважають, що влада хоче таємно відмовитися від збільшення пенсій. При цьому вони зазначають, що грошове забезпечення МВС змінилося ще у 2016 році. Натомість військові пенсіонери не отримали жодних надбавок до виплат.
 Із активістами поспілкувався перший заступник голови ОДА Ігор Тимошенко. Він вважає, що вимоги людей є цілком справедливими. Йому екс-правоохоронці вручили текст звернення до Кабінету Міінстрів, яке він пообіцяв перенаправити за місцем призначення.

– Це вимоги, озвучені під час попередніх акцій. Усі вони стосуються підвищення пенсійного забезпечення, яке мало відбутися з 1 січня 2018 року. Як і раніше, ми надішлемо пропозиції по змінах нормативно-законодавчих актів до столиці, – розповів він.
 
Також Тимошенко повідомив, що наразі в Пенсійному фонді вже сформовані списки осіб, які будуть отримувати більші виплати.