У мережі з'явився фрагмент телефонної розмови між олігархом Ігорем Коломойським і правою рукою Арсенія Яценюка Андрієм Іванчуком, передає Корупція.Інфо.


У розмові Коломойський жорстоко осаджує Іванчука за голосування по якійсь «нафті», очевидно «Укрнафті», і погрожує «зайнятися Яценюком в щільну», зневажливо називаючи останнього «Кроликом».

«Передай своєму п…..су Кролику, я його за.бо, бл..дь. І тільки йому, с. ка, присвячу навіть більше часу, більше займатися буду, ніж Пінчуком. Я розповім, скільки грошей він отримував на вибори, б.дь, від нас, на Майдан, на всю х. йню. І чим він займався. Нехай тримає, с. ка, сраку тепер, б..дь, зав’язаної, б..дь, зрозумів чи ні?… У х. евые гри почали грати», – говорить "нібито" Коломойський.

Так само Коломойський, звинувачуючи свого бізнес-партнера в «кидалові», погрожує розірвати з ним усі стосунки і розповісти скільки грошей Яценюк отримав від олігарха на вибори і за потрібні голосування, погрожуючи зустрітися в «англійському суді».

«А за спиртзавод підготуй тоді, я хочу з тобою розійтися, нах.й, щоб ви йшли на х.., б..дь, зі свом Арменом і з тобою разом… Я вас нах.й знати не хочу… Ось Петрович поруч стоїть – це наша спільна думка», – заявляє схожий на олігарха голос.

Як повідомлялося раніше, нардеп Андрій Іванчук та губернатор-олігарх Ігор Коломойський мають спільний бізнес.

Про це в інтерв'ю "Українській правді" сказав сам Коломойський."Скажімо так, не на пряму. Є певне підприємство, у якому в мене є свій інтерес, і в Іванчука є інтерес. Але там незалежне управління… Здається "Техінсервіс" (називається – ред.). Нам колись сказали, що скоро у нас буде скрізь еко-бензин, і треба застовпити майданчик", – пояснив Коломойський.

За його словами, у нього з Іванчуком гарні стосунки.

"Так, ми спілкуємось. У нас гарні стосунки, інколи сваримось", – розповів Коломойський.

Як відомо, Іванчук є головою одного з ключових комітетів – економічної політики.

Саме цей комітет фактично саботує розгляд законопроекту щодо акціонерних зібрань, який має на меті позбавити Коломойського контролю над "Укрнафтою".

 

 

 

Популярне: Чекають підпису президента! Які сюрпризи чекають на українців у 2018 році. Кому пощастить найбільше