У селі Високопілля на Харківщині, де посилили карантин через спалах захворюваності коронавірусом, перекопали ґрунтові дороги, якими місцеві об’їжджали пропускні пости.

Про це розповів головний дільничний Валківського райвідділу поліції Микола Коваленко.

“Ґрунтові дороги перекопані, щоб місцеві не виїжджали іншими шляхами, тому що багато ґрунтових доріг — люди об’їжджали наш пост – і їх перекопали”, – сказав Коваленко.

У селі щодня дезінфікують вулиці. Виїзд і в’їзд до населеного пункту – за перепустками. Патрулі перевіряють, щоб люди ходили у масках, а також питають, з якою метою вийшли з дому.

За словами Коваленка, люди, родичі яких живуть у Високопіллі, приїжджають з Валок чи Харкова і передають харчі на блокпосту.

Зазначимо, що 15 квітня стало відомо про перший летальний випадок на Харківщині – померла жінка, в якої діагностували СОVID-19. 71-річна жінка з села Високопілля Валківського району померла у районній лікарні ще 13 квітня. Коронавірус в неї підтвердили лабораторним шляхом.

Після смерті 71-річної жінки в селі запровадили карантин на два тижні. За словами голови Харківської ОДА Олексія Кучера, померла могла контактувати з великою кількістю людей, оскільки продавала свічки і вихідними днями була у церкві.

20 квітня на Харківщині зафіксували другу смерть від коронавірусу. Померла 70-річна жінка з Високопілля. Вдома, де вона мешкала, провели дезінфекцію.