Популярна українська телеведуча Оксана Марченко покинула шоу "Танці з зірками" після того, як зламала два ребра. Про це вона заявила 11 жовтня, оприлюднивши пост на своїй сторінці в Facebook.

"Під час підготовки до прямих ефірів, на репетиції, я зламала два ребра. Це була дуже гостра біль, але я подумала, що сильно потягнула зв'язки або м'язи, брала знеболююче і, зціпивши зуби, продовжувала репетирувати. Часом біль був нестерпним, я йшла в роздягальню, плакала, щоб ніхто не бачив, ставила собі ще більш сильні знеболювальні ін'єкції і знову репетирувала ", – написала Оксана Марченко, зазначивши, що участь в шоу було дуже важливо для неї, оскільки це мрія її дочки.

"Перед ефірами все повторювалося: болезаспокійливі – і я знову могла танцювати і працювати. Сьогодні мені не боляче, але через що ускладнюється програми лікарі побоюються рецедиву, адже тканини в місцях переломів ще досить слабкі. А я не можу і не хочу працювати упівсили. До останнього часу про цю історію ніхто не знав, але сьогодні я хочу бути щирою. Я перемогла свою біль, свої страхи і невпевненість. Мною пишається моя сім'я, мої батьки, друзі, і я від щирого серця хочу їм подякувати за підтримку і любов " , – написала телеведуча.

ПопулярнеМасові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Також вона подякувала всім, хто за неї вболівав, сім'ю і всіх, хто робить шоу. І окремо свого партнера по танцях Дмитра Чапліна.

До посту Оксана Марченко доклала флюорографію ребер і медичні довідки, що підтверджують перелом двох ребер. А також фото з Дмитром Чапліним.

 Участь Марченко в шоу "Танці з зірками" викликало багато суперечок. З самого початку проти її участі протестували журналісти ТСН. Головною претензія до Марченко була в тому, що вона дружина відомого українського політика Віктора Медведчука. "Ми засуджуємо появу в телевізійному ефірі особи, яке пов'язують близькі стосунки з президентом Російської Федерації Путіним", – говорилося в заяві журналістів. Вони підкреслювали, що Медведчук неодноразово робив проросійські заяви. Зокрема, згадали слова політика про те, що в Україні йде громадянська війна, а не зовнішня агресія. Також ні він, ні егоо дружина за весь час жодного разу публічно не осудили анексію Криму і агресію на сході України. Навіть той факт, що шоу є розважальним, не виправдовує появи дружини Медведчука Оксани Марченко в ефірі нашого телеканалу ", – заявили журналісти телеканалу. Проте, Марченко все-таки стала учасницею шоу.

Після цього її неодноразово критикували глядачі. На їхню думку, Марченко танцювала набагато гірше, ніж інші учасники, які вибували з програми. Так, скандал розгорівся після 5 ефіру, коли пара Марченко і Чапліна отримала нменьше найбільше балів за результатами голосування суддів, але проект покинули Маша Єфросиніна та Максим Леонов. Українці назвали такі результати несправедливими.

Нарікання тривали і далі по ходу шоу. Глядачі писали в Facebook коментарі про те, що Марченко просувають спеціально. Багато заявляли про намір бойкотувати шоу через вибування більш гідних учасників, при тому що Марченко постійно уникала "вильоту". Глядачі співчували партнеру Марченко Дмитру Чапліну, оскільки він змушений, на їхню думку, танцювати за двох. Марченко глядачі порівнювали з колодою і воскової лялькою, а також відзначали, що танцює вона без емоцій.‡агрузка...