Головні новини України
Подобається

”Розчавимо гадину!”: Одіозний пропагандист Кремля пригрозив Україні війною

11/10/2018     Автор: Катерина Гук
”Розчавимо гадину!”: Одіозний пропагандист Кремля пригрозив Україні війною

Одіозний російський пропагандист, завкафедрою міжнародних відносин і дипломатії Московського гуманітарного університету Микола Платошкін відкрито пригрозив Україні вторгненням країни-агресора на її території для "повалення нацистського режиму".

Настільки гучними залякуваннями він вибухнув після яскравого тролінгу української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи на адресу рупорів Кремля. Він озвучив їх у прямому ефірі пропагандистської програми "60 хвилин" на телеканалі "Росія 1".

"Якщо ми не розчавимо гадину, розумієте, це перманентна, постійна загроза війни! Ви бачите, що ці люди роблять без зброї? Тепер уявіть, що буде, якщо їм дати в руки зброю?! Доки будемо все це терпіти?! Чим швидше скинемо цей "нацистський режим" спільними зусиллями, тим швидше спокій запанує у відносинах між Росією і Україною, чого ми всі бажаємо!" – висловився розлючений путінський підлабузник.

ПопулярнеМасові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня


Варто нагадати, що гімн України і вітання "Слава Україні!" української делегації в ПАРЄ довели до істерики скандальну кремлівську пропагандистку Ольгу Скабеэву. В патріотичній імпровізації українців їй привиділися "нацистські гасла" і "зігування".