Також були знайдені чорнові записи та системні блоки, з інформацією про обсяги продажу фальсифікату

Підрозділ податкової міліції "Фантом" спільно з працівниками луганської податкової міліції ліквідували канал поставок фальсифікованих алкогольних напоїв, про це повідомили в прес-службі ДФС, передає Корупція Інфо

Встановлено, що нелегальний бізнес організував один з підприємців Харківської області. Поставки горілки відбувалися з оптових баз Харківщини. Сурогатний алкоголь поширювався майже по всій території Луганської області, також потрапляв в магазини поблизу лінії розмежування.

Перекрито великий канал сурогатного алкоголю на Луганщині

"Для прикриття злочинної діяльності та забезпечення безперешкодного транспортування фальсифікату в зону проведення АТО використовувалися документи і сертифікати, які в подальшому знищувалися, а отримана виручка ховалася від оподаткування",- йдеться у повідомленні.

"У результаті проведених обшуків було виявлено та вилучено 20 тис. пляшок сурогату і 152 картонних короби з 10-літровими пакетами зі спиртовмісної рідиною, які були обклеєні підробленими акцизними марками. 

Перекрито великий канал сурогатного алкоголю на Луганщині - фото 1Всього було вилучено 12 тонн підробленого алкоголю на суму майже 1,1 мільйона гривень. В даний час в рамках досудового розслідування встановлюються джерела виробництва фальсифікату та підроблених марок.

Перекрито великий канал сурогатного алкоголю на Луганщині - фото 2

 

Перекрито великий канал сурогатного алкоголю на Луганщині - фото 3