У мережі розгорівся скандал навколо провокативних фотографій лейтенанта поліції в Дніпрі. Хлопець опублікував фото в нацистській формі на своїй сторінці у Facebook, передає Корупція.Інфо

Популярне: Нарешті заговорив! Димінський зробив першу заяву і звернувся до Інтерполу

Про це повідомляє "Обозреватель".

Пильні користувачі зауважили, що користувач соціальної мережі Вадим Хмільовський, який ідентифікує себе як працівник поліції Дніпра, опублікував на своїй сторінці неоднозначні фото чоловіка у формі офіцера СС з набором нацистської атрибутики. Варто зауважити, що чоловік на фото та сам Вадим мали схожі риси обличчя.

Також варто наголосити на тому, що думки коментаторів стосовно фото розділились. Одні вважали, що на фото зображений сам співробітник поліції, який "переплутав уніформи". Інші вказали на те, що фото явно постановочне та взяте з якоїсь тематичної фотосесії.

Однак більшість користувачів Facebook почали засуджувати дії Хмільовського. В коментарях вони обурювалися такій поведінці чоловіка та вимагали пояснень від керівництва поліції. Коментатори також висловили впевненість, що в Німеччині за подібний вчинок поліцейського відразу б звільнили з роботи.