Відома британська радіоведуча Вікі Арчер перервала ефір, поїхала додому і наклала на себе руки. Причини її смерті були оголошені в суді міста Шопшир.

Журналістки, яка 20 років пропрацювала на місцевій регіональноій радіостанції "Бі-бі-сі", не стало в серпні цього року. У день самогубства 41-річна ведуча покинула студію, послаючись на погане самопочуття, і відправилася додому, пише " ВВС ".

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Тіло жінки через пару годин знайшов її вітчим, який приїхав допомогти пасербиці з установкою плити. Коли Вікі не відчинила йому двері, чоловік вирішив залізти в будинок через вікно і виявив Арчер без ознак життя.

Відомо, що британка довгий час страждала від депресії і вже двічі за останні кілька років намагалася звести рахунки з життям. У неї залишилося троє дітей.

Співробітники жінки важко перенесли звістку про її смерть, адже для них загибель Вікі стала непоправною втратою — вони втратили видатного професіонала своєї справи.

 

На сторінці радіоведучої в соцмережах підписники залишили сумні коментарі, співчуваючи її рідним і сім'ї. Фоловери відзначили, що їм буде не вистача