Сторінку першої леді Олени Зеленської у Facebook було створено 27 січня, а за два дні її заблокували.

Перша леді України Олена Зеленська пояснила, що її сторінку у Facebook було заблоковано через “підозрілу активність”. Про це Зеленська 30 січня написала в Instagram.

“Моя новостворена сторінка у Facebook уже два дні в зоні турбулентності. А вчора через зафіксовану “підозрілу підвищену активність” акаунт узагалі був заблокований. Наразі всі повідомлення відновили, але про всяк випадок дублюю допис ще й тут”, — повідомила вона. 

Зокрема вона зазначила, Черкащини та Київщини Романом Боднаром і Олексієм Чернишовим обговорили поточний стан системи шкільного харчування та домовилися про наступні кроки.

Вже на кінець лютого матимемо детальний план пілотного проекту для черкаських шкіл. Комплексна програма впровадження збалансованого харчування буде спрямована насамперед на забезпечення у раціоні учнів достатньої кількості молочних і кисломолочних продуктів. Ідеться не лише про цільне молоко, а й про йогурти, ряжанку, кефір, сир. У багатьох країнах ЄС така практика існує вже кілька десятиліть, а корисний вплив доведений дослідженнями стану здоров’я дітей. До речі, свого часу ця програма існувала і в деяких регіонах України. Тож спробуємо відновити.

У школах Київщини запланували перевірити якість води, бо є скарги. Аудит хочемо провести із залученням і учнів, і дорослих, щоб паралельно дізнатися, задоволені вони чи не дуже меню їдалень, продуктами, з яких готують страви. А також визначити школи, що потребують першочергової уваги, зокрема ремонту та оснащення харчоблоків, і ті, успішний досвід яких варто масштабувати на рівні області для забезпечення понад 223 тисяч школярів якісним і корисним гарячим харчуванням.

А ще – добрі новини для школярів Вишневого. Голова Київської ОДА Олексій Чернишов запевнив, що наступного місяця проблемний корпус-довгобуд міської школи № 1, який зводили майже 12 років, нарешті відкриють. Спасибі батькам, які зверталися до всіх інстанцій з проханням втрутитися, за наполегливість і стійкість.

Повертаючись до харчування

Наскільки, на вашу думку, доцільна/потрібна в раціоні школярів «молочка»? Чи є ідеї корисних снеків, які мають бути в асортименті шкільних буфетів?
 
Нагадаємо, Як поінформували “Букви”, до ранку 29 січня під постом Зеленської від 27 січня було понад 4 тис. коментарів. За спостереженням видання, більшість користувачів писала негативні відгуки на адресу Зеленської та її чоловіка – президента Володимира Зеленського.

Зокрема, користувачі згадували про поїздку сім’ї глави держави в Оман, пентхаус Зеленської в анексованому Криму, критикували вибір одягу першої леді. Також її запитували, чому “Квартал 95” не критикує Зеленського, і дорікали за її перепост у Facebook 15 квітня 2014 року публікації російського пропагандистського ресурсу LifeNews.