У Міжнародний тиждень глухих перша леді України Олена Зеленська запросила дітей і дорослих з порушенням слуху відвідати Маріїнський палац. Для них було організовано екскурсії жестовою мовою.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

З ініціативи першої леді в Маріїнському палаці організовано екскурсії із сурдоперекладом

Маріїнський палац відвідали учні спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 18 м. Києва для слабочуючих дітей, а також діти та дорослі з громадських організацій, які займаються допомогою та соціальною адаптацією людей із порушеннями слуху. Це вперше, коли нечуючі люди мали можливість не просто оглянути зали та кімнати палацу, а ознайомитися з його історією жестовою мовою.

Маріїнський палац – церемоніальну резиденцію Президента України – було відкрито для широкого загалу 4 вересня 2020 року, уперше після 12 років реставрації. Всі охочі зможуть відвідати палац у п’ятницю, суботу та неділю, з 10:00 до 17:00. А з ініціативи першої леді Олени Зеленської відтепер щочетверга у Маріїнському палаці проводитимуть безкоштовні екскурсії для школярів.

Безкоштовні екскурсії Маріїнським палацом для організованих груп школярів проводять щочетверга. Кожну екскурсію буде адаптовано з урахуванням типу навчального закладу, віку школярів і специфіки історичного періоду, який вони зараз вивчають. Потрапити до Маріїнського палацу може кожна школа України, попередньо залишивши заявку на сайті www.m-palace.com.ua .

Маріїнський палац є визначною пам’яткою палацової архітектури стилю бароко та внесений до реєстру пам’яток національного культурного надбання. Після відновлення державної незалежності України у 1991 році палац став офіційною резиденцією Глави держави.