У понеділок, 22 жовтня, водій автобуса, який перевозив акторів "Дизель Шоу" і влаштував смертельну ДТП на дорозі Київ-Чоп, розповів у суді всі подробиці аварії.

Як стверджує Михайло Манюк, він відправився в поїздку без належного відпочинку, а також при обгоні відволікся на актрису Марину Поплавський, яка сиділа в той момент поруч з ним. 

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

«В момент обгону, можливо, відволікся на Марину, і пізно побачив габаритні вогні вантажівки», – зазначив Манюк.

Водій зазначив, що практично завжди їздить з оптимальною швидкістю від 90 до 95 кілометрів на годину.Також Манюк розповів, що крім "Дизель Шоу" возив також ФК "Маестро" – найчастіше вночі. Чоловік запевнив, що відпочиває за нормативами, кожні півтори години.

«Я досвідчений водій. І 450-500 кілометрів дозволяється одному водієві», – додав він.

Однак, за його словами, фатальний для акторів шоу маршрут прорахували заздалегідь: між Луцьком та Львовом, Львовом і Житомиром повинні бути ночівлі в готелі. Тоді плани керівництва проекту помінялися, і водієві дали наказ виїжджати без належного відпочинку.

Також водій автобуса "Дизель Шоу" згадав, що Марина Поплавська підійшла до нього і сказала, що дуже хоче в Житомир, поспішає додому. За його словами, актриса погано себе почувала – у неї боліла спина. При цьому актриса мірила біля нього тиск.