У суботу, 6 жовтня, в Бориславі Львівської області місцеві жителі перекрили дорогу "Львів – Східниця". 

Повідомляється, що близько 80 осіб перекрили в місті вулицю Степана Бандери, через яку проходить траса. Протестуючі вимагають, щоб дорога була відремонтована. Люди перекрили трасу і не пропускають авто. Так що з ранку припинено автомобільне сполучення між Східницею та Львовом, а також між Східницею і Трускавцем.

Городяни протестують проти плачевного стану ділянки траси між Бориславом і Східницею. Також вони звинувачують Кабінет Міністрів у затягуванні початку ремонтних робіт, які повинні були стартувати ще в 2017 році.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтняВарто нагадати, що начальник Служби автомобільних доріг Дніпропетровської області привласнював бюджетні гроші, виділені на ремонт і утримання доріг. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

Державне підприємство, згідно з договором, укладеним із Службою автомобільних доріг Дніпропетровської області, повинно було надавати послуги з експлуатаційного утримання доріг державного значення. Однак начальник САД змушував підлеглих підписувати акти виконаних робіт щодо об'єктів, що не ремонтувалися і не підтримувалися взагалі. Кошти за нібито виконані роботи чоловік привласнював собі. За даними прокуратури, це – більше 1 мільйона гривень. На даний момент главу САД звинувачують у привласненні майна шляхом зловживання службовим становищем.