У третю річницю загибелі на Донбасі військовослужбовця В'ячеслава Мірошника у Рівному водій маршрутки образив його 14-річного сина Івана.


 

Про це пише місцеве видання РадіоТрек, передає Корупція.Інфо

Так, водій маршрутки відмовився везти за посвідченням члена родини Героя АТО, сказавши хлопцю, що з пільгами має їздити…його батько. Коли Іван відповів, що тато загинув, водій все одно з нього взяв повну вартість поїздки.

«Я говорила з Ванею. Я пояснювала, що він має відстоювати свої права. Але дитина не хоче нічого слухати. Згоден заплатити, тільки щоб йому не ворушили душу. Каже: «Мамо, напевно, вони зовсім не мають можливості заробити, раз отак роблять». Ще й каже, що дав водію 5 гривень, а він взяв з нього повну вартість, а не як зі школяра», – розповіла виданню вдова Героя АТО, яка сама виховує трьох дітей, Любов Шелкович.

Популярне: Держава може відмовити у знижці на "комуналку": 7 причин втратити субсидію у 2018 роціф

За словами жінки, так її сина образили не вперше. Схожий випадок був і в тролейбусі, де кондуктор теж відмовилася видати йому квиток за посвідченням члена родини Героя АТО. На жаль, Іван відмовився назвати номери маршрутки і тролейбуса, хоча і кондуктора, і водія маршрутки добре запам’ятав.

«Це вже не один раз. І маму мого покійного чоловіка так само ображали. Це питання для нас, усіх сімей АТОвців, дуже болісне. Бо вже водії маршруток і вибачення просили, і звільняли їх. Але все одно нічого не міняється», – каже Любов Шелкович.