У Києві у ніч на 25 грудня померла Зоя Краснодемська – заслужений журналіст України, колишній кореспондент газети "Радянська Буковина".

Про це повідомляється на офіційному сайті Національної спілки журналістів України.

"У кожному з колективів, у яких працювала, любили й поважали високопрофесійного фахівця і щиру, світлу, товариську людину", – йдеться у повідомленні.

Зоя Краснодемська закінчила факультет журналістики Львівського університету 1975 року. Починала творчий шлях в обласній газеті "Радянська Буковина", спочатку у відділі радянського будівництва, потім тривалий час очолювала відділ листів, завдяки йому будь-яка газета стоїть найближче до людей, їхніх запитів і проблем.

Популярне: Жорсткі перевірки та контроль: Влада підготувала нові сюрпризи пенсіонерам

Після переїзду сім’ї до Києва Зоя Іванівна працювала в газеті "Радянська освіта", потім у газеті "Урядовий кур’єр": спочатку оглядачем, а відтак редактором відділу економіки. 

"Її аналітичні статті, інтерв’ю з провідними фахівцями агропромислового комплексу, інших секторів економіки, репортажі, кореспонденції, матеріали про людей були помітними в газеті, надходило чимало читацьких відгуків і нерідко спонукали до результативних дій", – йдеться на сайті НСЖУ.

Також про смерть Зої Краснодемської повідомив професор журналістики Микола Тимошик. За  його інформацією, заупокійна молитва і прощання із Зоєю Краснодемською відбудеться в Патріаршому соборі Воскресіння Христового у Києві Української греко-католицької церкви (ст. м. Лівобережна, вул. Микільсько-Слобідська, 5) в суботу, 29 грудня, об 11.00 год.

Зої Краснодемській було 66 років, упродовж останнього часу вона боролася з важкою недугою.