Політика. Гроші. Скандали. Корупція.Інфо – перші про головне. Якщо Ви не підписані на канал – підписуйтесь. А якщо підписані, перевірте дзвіночок, а також ставте лайки, багато коментуйте і поширюйте наше відео.
До слова, гарантії ненападу Росії на Україну залежать від забезпечення безпеки РФ. Про це сказав російський лідер Володимир Путін на щорічній великій прес-конференції у четвер, 23 грудня.
“Стосовно гарантій. Наші дії залежатимуть не від переговорів, а від безумовного забезпечення безпеки Росії сьогодні і на історичну перспективу”, – сказав Путін, не уточнивши, про яку саме “історичну перспективу” йдеться.
Він нагадав, що Росія виступає за нерозширення НАТО на схід.
“Ми що, ставимо ракети біля кордонів США? Ні, це США перебувають у нас на порозі, хіба це надмірна вимога: не ставити жодних ударних систем біля нашого будинку, чого тут незвичайного?”, – заявив він.
Путін заявив, що Захід має дати гарантії безпеки Росії – “негайно і зараз, а не вимагати від них”.
“Нам важливий не хід переговорів, нам важливий результат. Жодного дюйма на схід сказали нам у 90-ті роки, ну і чого? Надули”, – сказав Путін.
У свою чергу радник голови Офісу президента Михайло Подоляк відреагував на відмову президента РФ Володимира Путіна від гарантій ненападу на Україну. Він зазначив, що Україна звикла до “словесної напруженості” з боку Росії та продовжить робити все, щоб захистити свою свободу.
Путін на прес-конференції не відповів прямо, чи Росія може гарантувати ненапад на Україну. Він заявив, що дії РФ залежатимуть не від перебігу переговорів із Заходом, у яких забезпечення безпеки Росії”.
Подоляк відповів, що за сім років війни та непросту історію українці “звикли до різних риторичних прийомів та словесних напруг від представників Росії”. Також українці звикли, що агресивність політики Росії не залежить від дій чи намірів України.
“Тим більше, що агресивних намірів Україна щодо Росії ніколи не мала. Україна продовжить робити все, що необхідно для забезпечення захисту свого суверенітету, свободи та незалежності, це цілком природно”, – зазначив радник голови ВП.
Подоляк підкреслив, що Україна наполягає на дипломатичному шляху виходу із ситуації, а її пріоритети щодо вирішення конфлікту на Донбасі “не схожі на підготовку якоїсь військової операції в цьому регіоні”.