Телеканал "Інтер" провокує гучний скандал, запросивши на свій новорічний концерт артистів, які активно гастролюють в Росії, передає Корупція.Інфо

Про це заявив в Facebook відомий медіа-експерт і блогер Олексій Мінаков, закликаючи уряд і СБУ відреагувати на дії телеканалу.

"Ніколи такого не було і ось знову… З року в рік телеканал "Інтер" вигодовує мільйони українців в новорічну ніч пропагандою совкових і ностальгічних цінностей. Особливе роздратування викликає участь одіозних виконавців – не виключенням стане і чергове 31 грудня. "Великий новорічний концерт" На Інтер – Головна ялинка країни" буде за участю Софії Ротару, Ані Лорак, Світлани Лободи, Таїсії Повалій, Alekseev. Ну, чесно, доки? "- пише Мінаков.

Блогер нагадав, що Софія Ротару в цьому році отримала "Золотий грамофон" в Москві з рук представника МЗС РФ Марії Захарової і співатиме на "новорічному вогнику" на кремлівському "Первом канале".

"Світлана Лобода та Ані Лорак в цю новорічну ніч також будуть на кремлівському "Первом канале"- Лобода, наприклад, за сценарієм буде плисти на теплоході по зимовій Москві-річці. Більш того, 31 грудня вони дадуть концерт в московському "Крокус Сіті Холі", виступаючи на одній сцені з Григорієм Лепсом і Тіматі, яким СБУ заборонило в'їзд в Україну ", – продовжив він.

"Таїсія Повалій, екс-регіоналка, переїхала жити і працювати в Москву – це не секрет. Отримувала в цьому році "Золотий грамофон" і недавно заспівала в Кремлі на сольному концерті Стаса Михайлова, який виступав в цьому році в окупованому Криму. Alekseev – його участь це взагалі цинізм вищої міри, тому що він буде співати на російському "Первом канале" відразу після бою курантів Кремля", – пише блогер.

Як підкреслив Мінаков, "прикриваючись свободою слова, телеканал дає майданчик для виступу особам, які активно займаються "культурною" діяльністю в країні-агресора".

 

 

 

Популярне: А ви вже бачили? Колективне привітання українських політиків