Після новин про те, що на вечірці 13-річну школярку згвалтували п'ятеро підлітків, Слідчий комітет порушив кримінальну справу. Встановлюються всі обставини події, передає Корупція.Інфо.


Столичне управління Слідчого комітету Росії порушило кримінальну справу за статтями "Згвалтування" і "Насильницькі дії сексуального характеру" після появи історії про наругу над 13-річною дівчинкою на вечірці, передає телеканал "360". У слідчих органах зазначили, що зловмисники фіксували те, що відбувається на відео, яке потім було опубліковано в Мережі.

Відзначимо, паралельно зі слідчими у подіях на так званій вписці намагаються розібратися журналісти і прості користувачі Мережі. Згідно з останніми повідомленнями, мова йде про два епізоди. У перший раз дівчинка зайнялася сексом з двома хлопцями на сходовій клітці біля квартири, куди вона прийшла в гості. У другому контакті брали участь вже троє юнаків, а стався він по дорозі в магазин.

Кваліфікацією, що відбувається займаються слідчі, однак коментатори вважають, що мова могла йти не про зґвалтування, а про добровільний секс. На це нібито вказує той факт, що після першого ж разу дівчинка не втекла, а спокійно відправилася в магазин для продовження вечірки. Крім того, скептики відзначали слова самих юнаків, які були опубліковані в телеграм-каналі Mash.

Популярне: "Просто на очах у …": 12-річний хлопчик провaліcя під лід і відразу пішов на дно

"Вона була згодна на все, прекрасно усвідомлювала наслідки. Вона взагалі кричала:" Давайте ще! Давайте сильніше! ", – розповів один з підозрюваних у зґвалтуванні." Мені було дуже соромно перед її мамою, і я вибачився. Вона сказала, що я ні в чому не винен, і вона не буде псувати нам життя, що це буде нам уроком ", – додав він.

Також повідомлялося, що мати постраждалої дійсно вирішила не подавати заяву і поклала відповідальність на те, що сталося на саму дівчинку. "Вона спровокувала хлопчиків своєю аморальною поведінкою", – пояснила жінка свою позицію.