Нардеп від “Слуги народу” Євгенія Кравчук заявила, що в основному поважає мирні протести, але 20 березня під ОП щось пішло не так. Зрозуміло, що більшість учасників акції планували, що усі мине мирно, однак знайшлися й такі, що думали інакше.

Заступниця голови фракції відзначила, що 30-40 присутніх там осіб просто займалися вандалізмом. Зокрема, це найкраще проявилося у запущеному феєрверкові.

“Те, що запускали феєрверки, це мені також незрозуміло і, очевидно, незрозуміло тим ветеранам АТО, які, можливо, там (на протесті – ред.) були. Це вже давно обговорюють, що феєрверки в країні, що воює – мають зовсім інші асоціації, тому, як на мене, це дикунство”, – вважає Євгенія Кравчук.

Політикиня зазначила, що фото будівлі, роблені наступного дня після подій, мають доволі негарний вигляд і не можуть бути взяті за зразок для наслідування.

“Тому зрозуміло, що правоохоронні органи мають встановити цих провокаторів і зрозуміти, чи вони діяли самостійно, чи це хтось інспірував”, – зазначила Кравчук.

Таож відомо, що нещодавня акція під стінами ОП стала підставо для проведення позачергового зачідання. Кравчук повідомила, що остаточна дата його проведення наразі не відома, оскільки, відповідна постанова у правоохоронних органах була зареєстрована зовсім нещодавно.

“Правоохоронці мають повідомити про розслідування, чи встановлені особи та діяли вони самостійно чи хтось цю провокацію планував. І якщо це було інспіровано, то ким”, – розповіла Євгенія Кравчук.

Також вона зауважила, що певним політичним силам вигідно спробувати показати з одного боку “слабкість” президента, а з іншого – спровокувати правоохоронців на дуже жорсткі дії, щоб потім говорити про “поліцейську державу”.

“Поліція досить м’яко діяла цього разу, всі ці провокатори, 30 – 40 людей, просто подивились на себе в дзеркало і всі подивились на їхні дії”, – зауважила заступниця голови фракції “Слуга народу”.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.