У Києві попри карантинні обмеження продовжує працювати магазин косметики Алли Барановської – дружини Миколи Тищенка. Сам нардеп напередодні потрапив у скандал через інформацію про роботу його ресторану “Велюр” під час епідемії коронавірусу.

Журналісти виявили, що мережа салонів і магазинів косметики, яка належить Барановській, продовжує працювати попри карантин, повідомляють “Гроші”.

У соцмережах є офіційні повідомлення, що заклади на час карантинних обмежень зачинили. Однак насправді це не так. Принаймні один магазин на столичному Печерську продовжує роботу.

Журналісти зафіксували, як чоловік у масці заносить до студії багато коробок. Ймовірно, у них продукція. Крім того, до закладу приїхала дівчина. У приміщення вона зайшла без жодних засобів індивідуального захисту. Через 20 хвилин вона вийшла з салону із фірмовим пакетом закладу.

Згодом до салону під’їхав “Мерседес”. З нього вийшла дівчина з пачкою грошей у руці. Вона теж зайшла у приміщення, звідки вийшла з тим же брендованим пакетом закладу.

Поспостерігавши, журналісти зробили висновок, що салон дружини Тищенка для окремих клієнтів таки працює в карантин. Водночас санітарних норм там не дотримуються. Ні персонал, ні клієнти не мали масок чи рукавичок. Сама Алла Барановська відмовилася коментувати ситуацію.

До слова, раніше Микола Тищенко втрапив у скандал через інформацію про роботу його ресторану “Велюр” під час карантину.

Раніше заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко заявив про те, що Володимир Зеленський мав дуже непросту розмова з нардепом від “Слуги народу” Миколою Тищенко, якому і належить ресторан.

“У президента була дуже жорстка розмова з цим народним депутатом. Дійсно, ніхто не міг працювати. Я сподіваюся, що це буде прикладом для інших народних депутатів, що якщо ти народний депутат, то не треба робити з себе якогось царя чи ще когось. Не можна всім ресторанам працювати, це означає, що і ресторанам, які були пов’язані з одним з народних депутатів, також не можна працювати “, – зазначив Тимошенко.