10 січня в ефірі ТСН на каналі «1 + 1» вийшов сюжет про Олега Винника, який загрожує назавжди зіпсувати відносини між виконавцем, його продюсерською командою і телеканалом, передає Корупція.Інфо

У сюжеті журналісти «розкрили таємниці» і «ексклюзивні подробиці» особистого життя Олега Винника –  звинувативши його в скандальних романах, непатріотизмі і навіть в тому, що співак недостатньо займається благодійністю.

Продюсер Винника Олександр Горбенко не стримався і відповів, що «захистом честі і гідності громадянина України Олега Винника займуться юристи», а з телеканалом «1 + 1» після такої «заказухи» на виконавця, розмова буде короткою. І їм це навряд чи сподобається.

Хто сфабрикував "заказуху" на Олега Винника? Звернуся до керівництва телеканалу 1 + 1 і редакторам ТСН …

Опубліковано Олександром Горбенко 10 січня 2018 р.

«Ми припиняємо співпрацю з телеканалом «1 + 1» і всіма проектами, які транслюються на даному каналі»

Канал 1 + 1 також виступив з офіційним коментарем ситуації:
 
«Очікувано, що сюжет "Жінки Винника" не залишив байдужим нікого, адже журналісти ТСН показали те, що намагалися ретельно приховувати від шанувальників співак і його менеджмент. При цьому йти в суд – їх законне право. Безумовно, Олег Винник є одним з найбільш затребуваних артистів українського шоу-бізнесу. Однак проекти телеканалу "1 + 1" є популярними і рейтинговими і без залучення співака. Зокрема, "Танці з зірками", до яких апелює продюсер Винника Олександр Горбенко, пройшли із середньою часткою 21,2% і рейтингом 6,4% по аудиторії 18-54 (50+) і стали найкращою програмою осіннього сезону. При цьому показники "Х-Фактора" за участю Винника – 13,6% і 3,8% відповідно. Впевнені, сюжет ТСН тільки додав популярності співакові».

 

 

Популярне: “Спочатку панкреатин, а потім…”: Стало відомо про новий заборонений препарат