В одному із сіл Олександрійського району затримали чоловіка, який після здійснення злочину взяв в заручники дітей своєї жертви. Про це УНН-Центр повідомили у ГУНП Кіровоградської області, передає Корупція Інфо.

Жителька одного з сіл звернулася із заявою про зґвалтування з боку свого чоловіка, з яким вона вже довгий час не проживала і не вела спільного господарства. Ситуація ускладнювалася тим, що підозрюваний йдучи з дому потерпілої забрав із собою двох дітей віком 3 та 4 роки.Чоловік агресивно відреагував на появу поліцейських. На початку спробував розбити службовий автомобіль ломом, висловлював погрози і робив все можливе, аби триматися біля оселі, де перебували малята.

Із чоловіком, який забарикадувався у будинку, намагалися вести перемовини. Коли він зрозумів, що от-от буде затриманий поліцейськими, запалив у дворі пляшку з легкозаймистою сумішшю, спробував кидати у правоохоронців каміння та відмахувався лопатою.

У даний час громадянин затриманий. За цими фактами розпочато кримінальні провадження за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України “Хуліганство”, ч. 1 ст. 345 ККУ “Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу”. Також вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ч. 1 ст. 152 ККУ “Зґвалтування”.