На Лівому Березі Херсонщини ворог зазнав тотального краху. РФ фактично втратила частину десантного полку під Кринками.

Про це розповів в ефірі одного ЗМІ Сергій Братчук.

За його інформацією, росіяни ледве нашкребли людей для штурму, адже ситуація з особовим складом на цьому напрямку в командування РФ вкрай плачевна. Більшість просто кладе зброю на землю на відмовляється йти в атаку. Однак знайшлося кілька десятків тих, кого все таки вдалось заставити штурмувати позиції ЗСУ. Вони вирішили взяти наше угруповання в капкан, зайшовши зі сторони лісу в районі Кринок, де наші військові також вже утримують позиції. Однак закінчилось все тим, що ЗСУ самі обіграли росіян — ті не змогли вийти на наші позиції і таким чином фактично без бою ЗСУ ліквідували противника.

В той же час, за даними Братчука, невдача спіткала ворога і на Запорізькому напрямку в районі Роботиного, де окупанти намагаються зрізати плацдарм і таки зайняти напередодні відбиті ЗСУ позиції. Бідність ресурсів РФ на цьому напрямку дійшла до того, що росіяни штурмують наші позиції на мотоциклах. Але в результаті отримують лише квиток в один кінець. ЗСУ і там розмахали велике угруповання ворога. Рахунок йде на тисячі. Подібна ситуація і біля Старомайорського та Урожайного.

Додамо, бої біля села Кринки менш масштабні, ніж на інших ділянках фронту, втім ситуація вкрай неприємна для російської влади.

Деякі іноземні аналітики стверджують, що українські військові утримують плацдарм на лівому березі Дніпра.

Наземні бої характеризуються зіткненнями піхотинців та артилерійськими перестрілками на складній лісистій місцевості. Сили оборони України ефективно застосовують малі ударні безпілотники. Тим часом армія РФ використовує авіацію для підтримки військових на передовій здебільшого випускаючи боєприпаси за межами досяжності української системи ППО.