ЗСУ відновили міст, що веде з Бахмута в Часів Яр, який минулого тижня знищили ворожі війська.

Минулого тижня в результаті постійних ударів ворожої артилерії було знищено міст, що з’єднує Бахмут і Часів Яр. Однак днями ЗСУ змогли його відновити. Таку новину опублікували журналісти CNN на своєму ресурсі.

Після ворожої атаки у мосту були великі кратери, які робили його непридатним для проїзду транспорту. ЗСУ доводилося їздити ґрунтовими дорогами, щоб доставити до Бахмуту боєприпаси та продовольство.

Журналісти CNN виклали в Мережу кадри з геолокацією, де показано відремонтований міст та автомобілі, які проїжджають ним. Відновлення мосту має важливе значення для забезпечення захисників Бахмута. При цьому стало відомо, що Андрій Єрмак та Валерій Залужний донесли оперативну інформацію про ситуацію в Бахмуті до Джейка Саллівана та Марка Міллі.

На сайті президента України цю інформацію підтвердили, а також повідомили, що сторони детально обговорили ситуацію в Бахмуті, розповівши про заходи щодо забезпечення стійкості українських сил на Донбасі.

Київ подякував США за військову та фінансову допомогу у війні проти України, а також заявили про важливість продовжувати її надавати.