«Після відставки рейтинг серед українців зріс. Однак, назустріч електоральним симпатіям йти не можна». Таку заяву Разумков зробив у програмі на телеканалі «Україна 24».

«Збиратися в президенти після опитування – це не варіант… Не можна йти назустріч електоральних симпатій, треба йти з тим, у що ти віриш, і у що вірять люди, тоді у тебе будуть і рейтинги, і підтримка. Тому що, багато ми про це говорили, дуже легко було минулого разу, на минулих виборах парламентських, президентських виступати в студії та говорити з чим ти йдеш, тому що ти в це віриш. Люди у нас розумні, люди все відчувають, і можна говорити хороші речі, але за фактом люди відчувають фальш. Якщо фальші немає, вони тобі довіряють, вони допомагають, і у тебе все виходить. Якщо у мене буде все виходити, я сподіваюся, я зможу реалізувати все те, що ми планували, що ми плануємо. Я вже говорив, що посада – це інструмент. А для того, щоб реалізовувати всі обіцянки, є різні посади. Я сподіваюся, я на них всіх побуваю», – зазначив Разумков.

«Стало менше вільного часу. Більше позитивних емоцій, але я думаю, що це лише початок – далі буде ще менше часу… Я усім займаюся. В мене дійсно багато питань, які треба вирішувати. Багато планів, які хочу реалізовувати. І багато тих обіцянок, які ми ще давали давно. Не завжди це виходило робити з посади спікера, тому що голова Верховної Ради – це голова всієї Верховної Ради. І просувати передвиборчі обіцянки лише однієї політичної сили – це неправильно – для цього є інші народні депутати. Але сьогодні є більше часу, натхнення, можливостей, щоб нарешті повернутися до того, що говорили 2019 року, що ми обіцяли людям. Ну, і переконати колег, нарешті, цим займатися», – додав він.

На зібранні фракції “Слуга народу” Дмитро Гетманцев припустив, що ексголова Верховної Ради України Дмитро Разумков “мітить” на пост президента.

Про це повідомляє Новини.LIVE.

За словами Дмитра Гетманцева, політична діяльність Разумкова відрізнялась від того, що заявляла партія “Слуга народу” на виборах. 

Ми бачимо на конкретних справах, що його (Дмитра Разумкова, – ред.) програма політичної діяльності істотно відрізняється від того, що ми (фракція “Слуга народу”, – ред.) заявляли на виборах. Це є очевидним. Як він вже буде планувати і які в нього амбіції щодо тієї чи іншої посади, яку він хоче займати в державі – питання до нього“, – сказав Дмитро Гетьманцев.

Також він зазначив, що його поведінка на посаді спікера вказує на сильні амбіції.

“Я не хочу говорити за іншу людину, ті речі, які я не маю права говорити. Але так як він себе поводив на посту спікера ВР – це щонайменше президентські амбіції”, – додав нардеп.

Окрім того, сьогодні народний депутат Василь Мокан заявив,що у колишнього спікера Дмитра Разумкова достатньо соратників у парламентів для створення нової політичної команди і скоро він про це розповість. Відповідну заяву він зробив в інтерв’ю «Главкому».

«Чи є у Дмитра Олександровича соратники в парламенті, які можуть створити умовно кажучи, політичну команду, думаю, таких людей достатньо… Думаю, ви скоро все почуєте і про подальші плани Разумкова, і про тих, хто може вважатися його командою», – зазначив бізнеспартнер Разумкова.

Народний депутат, який був серед тих, хто не голосував за відставку ексспікера, уточнив, що жодних політичних проєктів до відкликання з посади, Разумков не будував.

«Жодного політичного проєкту до моменту його відкликання з посади голови Верховної Ради ми не будували. І таких планів не було. Але після відкликання, не виключаю, що такі плани можуть з’явитися», – зазначив Мокан.