Популярний український журналіст Майкл Щур їдко висміяв співачку Анастасію Приходько за витівку на телебаченні. Відповідне відео з’явилося в інтернет-мережі.

«Колишня співачка, а нині політик і новий член команди Юлії Тимошенко втекла з інтерв’ю на “5 каналі”, який належить президенту Петру Порошенку. Більшу частину інтерв’ю Приходько дуже чітко і професійно не відповідала на запитання журналістки», – зазначив він.

Однак, стверджує Щур, йому все-таки вдалося виявити зв’язок між Приходько і політикою.

«Єдине, що об’єднує співачку Анастасію Приходько з політикою, це те, що у неї ініціали, як в Адміністрації президента. Анастасія, не турбуйтеся. Ще пару років у команді Тимошенко і ви обов’язково навчитеся говорити про те, в чому розбирається», – підкреслив він.

Як повідомлялося раніше, співачка, заслужена артистка України Анастасія Приходько, яка вирішила кинути кар’єру і піти в політику, перервала інтерв’ю після низки незручних запитань.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Зазначимо, що журналістка Яніна Соколова питала Приходько про завершення конфлікту на Донбасі, позиції «Батьківщини» та її лідера Юлії Тимошенко з низки гострих питань. При цьому Приходько відповідала невпевнено, а за кадром їй активно допомагали і підказували відповіді члени «групи підтримки».

Після перерваного інтерв’ю один з членів «групи підтримки», який представився Костянтином, попросив поставитися до Приходько з розумінням і пояснив це тим, що вона лише починає свою політичну кар’єру.

«У неї була зустріч з Юлією Володимирівною, вона вирішила йти в цю команду, але зрозуміло, що її треба ще вчити і вчити», — спробував виправдати Приходько Костянтин.

На що Соколова резонно зауважила: «Тоді потрібно просто не ходити на інтерв’ю».


Додамо, що перерване інтерв’ю Приходько викликало хвилю негативних коментарів у Мережі:

«Боже який жах, так зганьбитися… це навіть не Савченко і не царьов, це набагато більшу дно…», «Точно гадя — така ж тупа і істерична», «Зганьбила себе. Боже, яка ж вона дурна!», “Дааа тупенькая це слабо сказано по відношенню до Насті…”, “У нас одного Гадя з’ явилася”, “Представляю як важко було стримуватись провідною що б не заіржати”, “Савченко №2”, “Настя зажерлива або просто дурна?”, «Дурочка з провулочка», — пишуть у коментарях під відео.