У мережі висміяли візит народного депутат Юлії Тимошенко в США.

Користувачі мережі були здивовані фото з поїздки, на яких політик виглядає по-різному.

У коментарях відзначали, що Тимошенко вдалася до допомоги пластичних хірургів, передає Корупція.Інфо

Популярне: “За спиною пішла на ліво”: Депутат від БПП зі скандалом розлучається з дружиною

«А це точно Юлія Володимирівна по Штатам вояжує або ростовую силіконову модель відправили? Щось все менше на себе стає схожа»,  

Ще одна жертва фейсліфтингу», «Пластичні-хірурги вбивці», «Так омолодилася! Юна, як дівчисько-школярка!», «І за хлопчиками бігати почала», – сміялися в мережі.

Додамо, що косметолог Юлія Білоус, яка зараз працює над дисертацією і аналізує вплив естетичних процедур на імідж політиків, розповіла, що над зовнішністю Леді Ю працював не один першокласний фахівець.

"Я думаю, що Юлія Володимирівна точно робила собі мезотерапію волосся. Це ін'єкційна косметологічна процедура, коли за допомогою шприца вводиться безпосередньо в шкіру голови вітамінний коктейль, необхідний для росту і життєвої сили. Один сеанс мезотерапії включає в себе, в середньому, 200 уколів", – каже Білоус.

"Над Тимошенко, треба сказати, працюють дуже хороші фахівці. Немає перебору з косметологічними і хірургічними процедурами. Якщо порівнювати її фотографії за різний час, то на них чітко видно, що десь мімічні зморшки на обличчі присутні, а через якийсь час вони зникають. Швидше за все, це відбувається за рахунок введення ботокса – ботулоксіна типу А ", – продовжує експерт.

Також, за її словами , на обличчі Юлії Володимирівни видно і робота пластичного хірурга – найімовірніше, Тимошенко робила кругову підтяжку обличчя і рівняла спинку носа.

"Тут можна говорити про кругову підтяжку обличчя за рахунок того, що мочка вуха трохи приспущена і натягнута вниз. Також була змінена трохи форма носа – спинка стала тоншою. Це зроблено або за допомогою гіалуронової кислоти, або завдяки легкій пластичній операції", – коментує косметолог.

Відзначимо, що гіалуронку можна вводити практично в будь-яку область обличчя. І Тимошенко, за словами Білоус, крім носа, могла також заповнювати кислотою губи – це допомагає розгладити вікові зморшки.