Луцька ведуча Галина Падалко зі своїми нареченим також збиралася летіти в Іран. Роздумами про те, що вона могла опинитися на борту горезвісного літака, що розбився під Тегераном, дівчина поділилася на своїй фейсбук-сторінці.

«У цьому МАУівському літаку могли б бути і ми сьогодні…

Цей новий рік ми планували з Дмитром Чумаченком зустріти у Ірані, по дорозі відвідавши Азербайджан. Я давно мрію про подорож до Ірану. Древня Персія та межиріччя, зародження писемності за 3 тисячоліття до нашого віку… Це все мене манить ще з шкільних підручників історії.Ми вже придивлялись рейси, шукали шляхи бронювання житла там (адже там не працює Booking), я знайомилась з особливостями життя та звичаями людей там і у думках уже приміряла персидський килим, куплений нам з Д.І. додому. Але невдовзі за вечерею цю ідею ми озвучили Тарасу Джамалову, і він аргументовано запевнив нас поки відмовитись від цієї задумки, допоки не будуть фундаментально вирішені питання з американськими візами.

І ми залишили цей маршрут на потім… Ми обрали тривіальний Єгипет, спланувавши не дуже тривіальні тріпи.

Сьогодні зранку я дізналась про катастрофу… Я була шокована і спантеличена. Особливо спустошувала думка про те, що ми теж могли би бути у цьому трагічному списку зі 180-ти людей, яки загинули на борту… І те, що це ймовірне загострення і без того крихкої у світлі останніх подій ситуації в Ірані… Ми, вочевидь, на порозі нового витка затяжної і кровопроливної війни.

Найщиріші співчуття тим, хто втратив найдорожче у цьому рейсі… Але ці співчуття вже до лампочки, коли сталося це…» – написала ведуча.