Президент України Володимир Зеленський ввів до складу Національної ради з питань антикорупційної політики першого заступника керівника САП Максима Грищук і заступника керівника ОЗУ Олега Татарова.

Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

Згідно з документом, до персонального складу Нацради з питань антикорупційної політики був введений перший заступник керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (за згодою) Максим Грищук і заступник керівника Офісу президента Олег Татаров.

Крім того, з персонального складу Нацради вивели колишнього главу САП Назара Холодницька і колишнього в. о. голови Державної митної служби України Ігоря Муратова.

Нагадаємо, Нацрада з питань антикорупційної політики займається підготовкою і поданням президента пропозицій щодо антикорупційної стратегії, здійснює аналіз протидії корупції, оцінює стан рекомендацій міжнародних організацій щодо запобігання корупції.

Разом з тим в обов’язки Нацради входить підготовка пропозиції щодо законопроектів, проектів інших нормативно-правових актів.

В кінці серпня Назар Холодницький повідомив про свою відставку з посади голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та опублікував фото наказу про його звільнення.