Власникам авто на єврономерах нагадали, що відповідальність за знаходження нелегалізованих транспортних засобів на території України з 24 травня значно зросте.

Цю інформацію повідомили в прес-службі Донецької митниці ДФС.

"Звертаємо увагу, що законодавством встановлюється покарання не тільки для тих осіб, які ввезли автівки на єврономерах на територію України, а й для тих, хто ними керує"- говорять у ДФС

"До того ж, від кінця травня поточного року штрафні санкції, що застосовуватимуться, зростуть до 170 тисяч гривень, а в окремих випадках передбачається можливість застосування конфіскації таких авто".-зазначили у прес-службі.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Нагадаємо, що за добу українські митники оформили рекордну кількість автомобілів з іноземною реєстрацією. Про це повідомляє прес-центр Державної фіскальної служби України в Facebook.

"Так, за минулу добу, 22 січня, було здійснено митне оформлення 2,7 тис. автомобілів з еврономерами. За них власники заплатили 170,5 млн грн платежів", – йдеться у повідомленні.

Водіям нагадують, що за новим законом, який дозволив протягом 90 днів розмитнити транспортні засоби за пільговою ціною 50% ціни акцизу) закінчується 22 лютого.

Загалом від початку дії закону розмитнення "євроблях" поповнило держбюджет на 2.8 мільярди гривень. До слова, влада обіцяла кошти з розмитнення спрямувати на поповнення Пенсійного фонду.

"Всього з 25 листопада 2018 року по 22 січня 2019 року (включно) були оформлені майже 44 тисячі автомобілів з еврономерами. За розмитнення цих автомобілів заплатили майже 2,8 млрд грн", – наводять загальні цифри в ГФС