У середу, 4 грудня, о 12:00 розпочнеться суд, де будуть обирати запобіжний захід підозрюваним у вбивстві трирічного сина депутата Київської облради і бізнесмена В’ячеслава Соболєва. На засіданні будуть присутні батьки загиблого малюка – Інна Вільчинська та В’ячеслав Соболєв.

Зокрема, мама вбитого хлопчика, Інна Вільчинська, має намір зробити заяву в суді. Охоронці, які її супроводжують, попросили журналістів не турбувати жінку і дочекатися її заяви в залі суду.

З боку видно, що мама малюка дуже важко переживає втрату. Вона постійно плаче, розглядає в телефоні фото сина і цілує їх.

Нагадаємо, 1 грудня в центрі Києва – біля ресторану Mario – розстріляли джип власника ресторану, бізнесмена і депутата київської облради від БПП В’ячеслава Соболєва, убивши при цьому його 3-річного сина Сашка.

Поліцейські розшукали кілерів через добу після того, що сталося – їм по 20 років, це військові “Української добровольчої армії” – колишнього “Правого сектора”. Пізніше стало відомо, що один з них – професійний снайпер.