Ярош звернувся до громадян України, а також до представників влади та опозиції, закликаючи до єдності та стійкості у зустрічі викликів, які стають перед країною через спроби Росії продовжувати війну. Він буквально розніс депутатів, що розсварюють політичне та військове керівництво. Ви тільки послухайте!

З врахуванням рекордного військового бюджету Росії, найближчий рік обіцяє бути складним для українців. І саме тому нація повинна об’єднатися, відкидаючи будь-які деструктивні думки із метою захисту національних інтересів. Ця єдність стосується не лише звичайних людей, але й політичних лідерів, які знаходяться і як у владі, так і в опозиції.

Про це заявив Командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош, звертаючись до українців. На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook він зазначив, що російський ворог докладатиме максимум зусиль не лише для протидії ЗСУ на передовій, а й для дезорганізації тилу та деморалізації українського народу.

«Путін затвердив рекордний бюджет війни на 2024 рік. Це говорить про те, що наступний рік буде для нас, українців, дуже важким. Ворог не має наміру капітулювати або, без кривавого бою, здавати свої позиції. Більше того, він докладатиме максимум зусиль не тільки для протидії Силам оборони України на Фронті, а й дезорганізації тилу та деморалізації українського народу, тому будь-які деструктивні заяви чи дії як влади, так і опозиції та окремих політиків, що дуже говорять, у тилу відображатимуться на лінії фронту , послаблятимуть Збройні Сили, а значить, призводити до великих втрат серед особового складу та до програшу у битвах», — наголосив він.

Ярош стверджує, що будь-яке висловлене політиками, депутатами чи чиновниками слово, що є проти України та ЗСУ, і будь-яка їхня антиукраїнська дія, така як підтримка московської «церкви», повинні розглядатися як державна зрада і, відповідно, підлягати каральним заходам.

«Не можна допустити, щоб одвічний ворог здолав нашу національну єдність і привів до колапсу тилу. Пам’ятаємо, що ця Війна – не про політику, вибори, владу чи щось інше другорядне; ця Війна – про саме існування Української Нації та Держави, про майбутнє наших дітей, онуків, наступних поколінь Зрозуміємо, що слова «Перемога чи смерть!» і «Знайдеш Українську державу, або згинеш у боротьбі за неї!» У єдності – сила! Разом – переможемо! Слава Україні!” – заявив він.