Сестра померлої від інсульту жительки Херсона звинувачує лікаря в місцевій лікарні в ненаданні допомоги. "Сьогодні у моєї сестри день народження, але відзначали ми його без неї, тому що вчора ми її поховали …", – написала в соцмережі Людмила Абсава (Liudmyla Absava).

За словами херсонки, лікар неврологічного відділення Херсонської обласної лікарні фактично вигнала пацієнтку з інсультом з лікувального закладу, заявивши, що в лікарні немає місць, а у хворого немає інсульту. Лікар тільки "виписала купу ліків на кругленьку суму, яку треба було купити в аптеці на 1-му поверсі". У підсумку, у жінки таки виявився інсульт, а через відсутність своєчасної допомоги жінка загинула.

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

До посту жінка доклала фото лікаря, повідомляє Херсон-онлайн.

Нагадаємо, в одній з лікарень Одеси родичі померлого пацієнта побили чотирьох лікарів. Про це повідомило регіональне управління Нацполіції.

Як з’ясувалося, кілька днів тому в лікарню з іншого медзакладу перевезли 46-річного чоловіка, життєзабезпечення якого підтримувалося за допомогою апарату штучної вентиляції легенів. Хворий помер в реанімації. За словами співробітників лікарні, після отриманого повідомлення про смерть чоловіка, його обурені родичі увірвалися в приміщення медзакладу, де побили лікарів.