У день 73-річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні стало відомо про страшне вбивство ветерана, передає Корупція.Інфо

Про кошмарному подію повідомив український юрист Михайло Шнайдер

«Поки Гройсман піарився на “мільярді для ветеранів”, а Політики рангом нижче Роздавали людям похилого віку Пайки і Гвоздики. У селі Вільне Білгород-Дністровського району (Одеської області) вбили останнього Ветерана Другої Світової Війни», – написав він у соцмережі.

Популярне: "Бан*еровці – покидьки суспільства": Курсант ЗСУ активно демонструє антиукраїнську позицію

За його інформацією вбивство сталося 8 травня.

Відзначається, що ветерана війни позбавили життя через піджаків з нагородами, які злочинець планував продати.«Вчора 33-річний нелюд забив до смерті 93-річного старого. Учасника війни. Заради двох піджаків з нагородами. Тільки вдумайтеся в це. Два піджака, кілька орденів і медалей. Ось ціна людини життя. Старий пройшов війну. Пройшов через справжнє пекло. І був убитий за кілька сотень гривень. Які нелюдь планував виручити за вкрадене», – йдеться в повідомленні.

«Це не вкладається в Голові. Де межа жорстокості і здорового глузду. Просто боляче усвідомлювати, що така трагедія дійсно відбулася. Але на жаль це реальність. Наша страшна і збочена дійсність…», – підсумував Шнайдер.

Відзначимо, користувачі мережі шоковані звісткою про злочин. Багато хто вважає, що вбивця заслуговує на суд Лінча.

«Який там суд – віддайте людям на пару годин цю тварюку. Це буде і справедливий суд і заслужена кара», «Розірвати на шматки тварюка!», «На народ їх», «Рубати голову», “Та цих тварєй на самосуд кидати повині. Хай буде земля йому пухом”, “Навіть не можу підібрати слів від обурення і болю… Безпомічного ветерана воно подужало! Гори у пеклі!”, – пишуть в мережі.