32-річний Джон Райт з Беркшира запропонував провести до будинку, а потім згвалтував і жорстоко вбив дівчину свого кращого друга. Після того, що сталося він сам подзвонив в поліцію, передає Корупція.Інфо

 

Джон Райт запропонував 25-річній Джанін Боуатер провести її додому після нічної зміни в одному з пабів Беркшира. По дорозі чоловік напав на дівчину, покусав і згвалтував її, а потім задушив. Відразу після жорстокого вбивства Джон зателефонував в поліцію, повідомив про те, що трапилося і через короткий час був затриманий на місці злочину.

"Я її вбив. Я нічого не зміг з цим вдіяти"

Прибулі разом з поліцейськими медики намагалися привести Джанін Боуатер до тями, але безрезультатно. Проте вони зафіксували слабкий пульс і доправили дівчину в лікарню, де їй тричі спробували запустити серце. Старання лікарів виявилися марні – Джанін померла, не приходячи до тями.

Популярне: "Від 500 до 3685 гривень …": Українці вже днями зможуть отримати разову грошову допомогу

Поліції так і не вдалося з'ясувати, що штовхнуло Джона Райта на злочин. Чоловік ніяк не пояснив свої дії і був відправлений до в'язниці чекати суду, де незабаром наклав на себе руки. Однак, якщо вірити знайомим Райта, на злочин його могли штовхнути втрата роботи і пияцтво – особистої неприязні до Джанін він не відчував. Якби справа дійшла до суду, чоловік був би звинувачений в нанесенні тяжких тілесних ушкоджень, зґвалтування і вбивство.