СБУ зробить висновки стосовно оприлюднених ЗМІ аудіозаписів нібито розмови Віктора Медведчука та Владислава Суркова після відповідної експертизи.

Про це в ефірі програми «Право на владу» на каналі «1+1» сказав голова СБУ Іван Баканов.

«На сьогоднішній день цей запис не є належним доказом, він підлягає легалізації. Для цього будуть здійснені певні процесуальні дії, у тому числі експертиза. Разом з тим я не можу сказати, які будуть подальші кроки з приводу легалізації запису, але я думаю що через декілька днів ви з медіа все почуєте і побачите», – зазначив Баканов.

Також варто відмітити, що президент Володимир Зеленський прийняв рішення провести засідання Ради національної безпеки та оборони сьогодні 26 лютого. Про це повідомили в ОП.

За даними , засідання скликається на 17:30 в приміщенні Офісу президента. Пізніше цю інформацію підтвердили УП в Офісі президента.

“Завтра Президент України Володимир Зеленський збере засідання Ради національної безпеки та оборони України. Усю важливу інформацію, можливу для публічного розголошення, Офіс президента повідомить в офіційному порядку”. – Заявила прес секретар Зеленського.

Відмітимо, що на початку тижня Володимир Зеленський обговорив з секретарем Ради національної безпеки і оборони Олексієм Даніловим наступні кроки після впровадження санкцій проти “кума Путіна” Віктора Медведчука.