Правоохоронці керували порталом для збоченців.

Австралійська поліція тривалий час таємно керувала сайтом з дитячою порнографією. Це робили для виявлення та подальших арештів педофілів, передає Корупція.Інфо.

Популярне: Тіла знайшли на глибині 5 метрів: Історія трагічної загибелі братика і сестрички сколихнула всю Україну. Сльози заливають очі…

Норвезькі журналісти з'ясували, що порталом Childs Play, який існував в анонімному сегменті інтернету, керували копи з Квінсленда. Восени 2016 року правоохоронці заарештували тодішнього менеждера сайту Бенджаміна Фолкнера. Він зґвалтував чотирирічну дівчинку, за що отримав довічне ув'язнення.

Стражі порядку непомітно для користувачів взяли Childs Play під своє крило. Їм довелось щомісяця писати повідомлення юзерам, яке було для них підтвердженням, що вони залишаються анонімними. Крім того, копи публікували фотографії насильства над дітьми. Цікаво, що австралійське законодавство дозволяло їм займатися цією операцією.

У вересні цього року портал для збоченців закрили, а копи відзвітували про результати своєї операції. Їм вдалось затримати певну кількість ґвалтівників, врятувати дітей та відкрити кримінальні справи у десятках різних країн. Однак точні дані про арешти австралійці не наводять.

На порталі Childs Play були зареєстровані близько мільйона користувачів, серед яких 3-4 тисячі – активні юзери. Щонайменше сто осіб займались виробництвом дитячої порнографії.