У складі Міністерства оборони створюється підрозділ, який адекватно реагуватиме на кіберзагрози. Про це повідомив міністр оборони України Степан Полторак, передає "Укрінформ", – передає Корупція Інфо

Популярне: Червоне – то любов, а синє – то тернопільська випускниця… Дівчина приголомшила всю Мережу своїм кольором волосся і вишиванкою, отримуючи золоту медаль

 

При цьому, зазначив міністр, враховуватиметься позитивний досвід Литви й залучатиметься допомога від НАТО.

Що ж стосується нещодавньої кібератаки на урядові структури за допомогою вірусу Petya.A, то, як наголосив Полторак, у Міністерстві оборони цю атаку успішно відбили, вона не вплинула на управління військами та виконання завдань в зоні АТО. "Ми з цією проблемою впоралися достатньо вдало. Вона не вплинула на стан боєздатності Збройних сил, не вплинула на систему управління військами і хід виконання бойових завдань у зоні АТО", – наголосив Полторак.


Нагадаємо, що 27 червня хакери атакували низку українських банків.
Компанія "Київенерго" також зазнала хакерської атаки. Там розповіли, що були змушені вимкнути всі комп'ютери.
ЗМІ повідомили, що вірусна атака хакерів заблокувала майже всі комп'ютери "Запоріжжяобленерго", "Дніпроенерго" та Дніпровської електроенергетичної системи.
Державний "Ощадбанк" обмежив деякі функції з обслуговування клієнтів через хакерську атаку на українські банки.
Хакери атакували найбільший український аеропорт – "Бориспіль" та здійснили кібератаку на комп'ютерні сервери Кабінету міністрів.
Також українська компанія експрес-доставки "Нова пошта" зазнала хакерської атаки.
"Укрпошта" і "Укртелеком" теж зазнали хакерської атаки, комп'ютерні системи підприємств не працюють.
Служба безпеки України виклала у загальний доступ детальні технічні поради щодо захисту комп’ютерів від кібератаки вірусу-вимагача.
Майже 150 стратегічних для України підприємств, у тому числі атомні електростанції (АЕС), не постраждали в ході вірусної атаки, повідомляє Кабмін.