Цілу добу мама чекала на нього вдома, а незабаром хлопця помітили місцеві прикордонники. Українських прикордонників розчулив вчинок 14-річного школяра – хлопець відправився пішки до Польщі, щоб врятувати життя мамі, – передає Корупція Інфо

Популярне:Червоне – то любов, а синє – то тернопільська випускниця… Дівчина приголомшила всю Мережу своїм кольором волосся і вишиванкою, отримуючи золоту медаль

 

 

Він збирався заробити там грошей, щоб їй зробили операцію, адже в жінки діагностували онкологічне захворювання.

За словами офіцера Західного управління Державної прикордонної служби Романа Стахова, відважний герой насправді вірив, що у нього все вийде, але швидше за все просто надихнувся пригодницькими фільмами.

Школяр родом із невеликого села Акрешори, а до Шегинь, куди він збирався, було аж три сотні кілометрів. Спочатку він намагався їхати транспортом, а потім всю дорогу пройшов пішки.


Цілу добу мама чекала на нього вдома, звернулася до сільської ради. Сільський голова був шокований – хлопець зник, його бачили день тому із самим лише рюкзаком на плечах.

Його батько працює у Польщі, щоб зібрати гроші на операцію дружині, але син вирішив не чекати довго і допомогти йому, хоча навіть не усвідомлював усіх складнощів.

На щастя, все закінчилося добре – хлопчика помітили на кордоні і повернули додому. Сам він повністю впевнений, що вчинив правильно.