29-річну Яну Кривицьку із Нововолинська на Волині нападник 9 разів ударив ножем у груди та спину. Медики 40 хвилин намагалися реанімувати жінку, але їм це не вдалося.

У тому дворі, де сталося вбивство, прокладають трубу від магазину, розрито. Яна помирала над ямою, чіплялася за стіну, розповіли місцеві мешканці.

"Там усе в дворі було залито кров'ю. Ремонтники потім засипали піском. А Захар після скоєного піднявся в квартиру і чекав, коли за ним прийдуть. Не вкладається в голові, як міг так зробити. Він чудовий сім'янин, добра, позитивна людина, гарний батько – має сина-школяра та доньку, якій кілька місяці. Ніколи не пив, наркотиків не вживав. У хаті ніколи не було ні п'янок, ні гулянок. Він дуже любить свою дружину, домашній, тихий, лагідний. Десь навіть "підкаблучник", – розповіли сусіди.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Яну Кривицьку поховають 1 грудня. У неї залишилася 7-річна донька.

Підозрюваного у вбивстві затримали. Йому загрожує до 15 років в'язниці.

Як ми повідомляли, у центрі міста Нововолинськ на Волині зарізали 29-річну жінку. Убивство сталося 29 листопада о 10.30 у дворі магазину "Бульвар" поряд зі школою №4. Жінку звали Яна. Вона прийшла у гості до свого кума, 33-річного Захара. Знайомі були з дитинства. Між ними виник конфлікт. Чоловік під час словесної перепалки наніс жінці декілька ударів ножем. Постраждала хотіла втекти, проте у дворі нападник наздогнав її та зарізав.