На Миколаївщині сталася кривава трагедія на залізниці, цинізм якої буквально вибиває землю з-під ніг.

Про це пишуть ЗМІ з посиланням на прес-службу поліції області.

У повідомленні сказано, що машиністи на смерть переїхали жінку, після чого сховали труп у мішок і намагалися приховати факт смерті від поліції.

Поліція повідомляє, що за наругу над тілом жінки після смертельного наїзду тепловоза машиністу і його помічнику загрожує до 7 років в'язниці.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Як виявилося, підозрювані управляли тепловозом з 16 вагонами, що рухалися з локомотивного депо Миколаєва до Дніпропетровської області. Проїжджаючи через залізничний переїзд в селищі Березнегувате, тепловоз скоїв наїзд на 44-річну жінку, яка від отриманих травм загинула на місці.

Щоб приховати нещасний випадок, підозрювані упакували частини тіла загиблої в полімерні мішки і помістили їх в шахту холодильника дизельного приміщення тепловоза, після чого продовжили рух тепловоза.

На наступний день, під час перегону тепловоза назад, чоловіки викинули на узбіччя залізничних колій один з полімерних мішків з верхньою частиною тіла загиблої, а через кілька кілометрів – другий з нижньою частиною тіла.

Для розгляду по суті обвинувальний акт було направлено до суду 29 листопада. За вчинене машиністу з помічником загрожує позбавлення волі до 7 років.