Екс-нардепу від Рівненщини спалили авто за сім мільйонів.

У Рівному вночі, 25 лютого, згоріло чергове елітне авто: "Mercedes Benz G500 брабус". 

Як повідомляє Корупція. Інфо, пожежа сталась на вулиці Дачній, 48 (район "Царського села"). 

Цей район відомий своїми "непростими" жителями, серед яких і відомі політики. А елітне авто, яке згоріло, належало колишньому голові Рівненської облдержадміністрації, екс-нардепу від Партії Регіонів Миколі Сороці.

«Рано чи пізно за все приходиться платити» – так прокоментував новину про згоріле авто один мій знайомий. Що він мав на увазі я не уточнював. Однак припускаю, що у Сороки вочевидь довгий список тих, хто цілком міг би підписатись під такою фразою. 

Однак сам Микола Петрович вважає, що у нього немає ворогів, які б бажали, для прикладу, спалити авто. Але підтвердив сам інцидент.

– Так, справді згоріла, справді підпалили. Не знаю, нібито таких ворогів я не мав і не маю. На політичній арені – не думаю, що там щось є. Але Бог суддя. Добре, що всі живі й здорові, – прокоментував журналісту РТБ сам Микола Сорока телефоном.

Та колишній керівник області та нардеп вочевидь скромнить. До речі, вартість такого авто сягає чверті мільйона доларів. Так на одному з сайтів ціна такої моделі вказана у сім мільйонів гривень. 

Звісно немає нічого дивного, що у чиновника, екс-депутата, екс-ректора «водника» є автомобіль в таку ціну. 

Та й злитись на екс-нардепа теж мабуть немає за що, хіба можливо за скандальне голосування за диктаторські закони Януковича, яке стало одним з приводів загострення подій революції. 

Чи звернення до польського сейму про засудження вояків УПА, яке навіть перший президент Кравчук назвав зрадою. Ну й можливо ще пару випадків…

У парламенті Миколу Сороку не раз помічали за "кнопкодавством".

Нагадаємо також, що днями у Рівному, ймовірно, підпалили два позашляховика, які належать батькам судді. Більше про це у відеосюжеті.