Україна нарощує обсяг взаємної торгівлі з Європейським Союзом.

На свої сторінці в Twitter прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що "Євросоюз – ринок номер один для українського експорту".

"Ми впевнено нарощуємо обсяг взаємної торгівлі. Вже понад 10 тисяч українських компаній працюють на європейському ринку", – додав прем'єр.

Нагадаємо, як раніше повідомлялося, експорт українських товарів в першому кварталі 2018 виріс на 10,3% до $11,4 мільйонів, а збут в Польщу майже зрівнявся з РФ.

Популярное:"Поскаржився адміністратору, а у відповідь отримав удари по голові ": Робітник "Епіцентру" жорстоко побив покупця

При цьому в минулому місяці імпорт бананів збільшився на 17,1%, або на 2,083 млн доларів до 14,238 млн доларів, повідомляє Державна фіскальна служба.

При цьому в січні-травні поточного року в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року імпорт бананів зменшився на 0,3%, або на 0,207 млн доларів до 64,988 млн доларів. У той же час експорт збільшився на 75%, або на 0,003 млн доларів до 0,007 млн доларів.

Раніше Гройсман заявив: "Інформація від Пенсійного фонду: щойно повністю завершили фінансування виплати пенсій за липень. Моє доручення виконано. Забезпечувати належний соціальний захист – наш обов'язок"