Депутатка Верховної Ради з пропрезидентської фракції “Слуга народу” Ольга Василевська-Смаглюк висловилася за обмеження свободи слова в Україні.

“Мені здається, в нашій країні вже настільки сильна свобода слова, що її вже пора би приглушити і з поваги до інституту президентства фільтрувати свою мову”, – сказала вона в ефірі “Настоящего времени”.

Цю заяву Василевська-Смаглюк зробила, коментуючи ситуацію навколо волонтерки Марусі Звіробій і депутатки Софії Федини, проти яких порушено кримінальну справу за “погрози” президенту Володимиру Зеленському.

Депутатка від “Слуги народу” підтримує розслідування цієї справи. Вона сказала, що якщо з боку Федини прямих погроз президентові не прозвучало, то Звіробій їх озвучила. Крім того, у волонтерки під час обшуків знайшли три одиниці вогнепальної зброї, сказала Василевська-Смаглюк.

Депутатка з пропрезидентської фракції також зазначила, що буде голосувати за зняття недоторканності з Федини, але не буде голосувати за притягнення її до відповідальності.

Нагадаємо, вранці 28 листопада слідчі Державного бюро розслідувань прийшли до будинку волонтерки з псевдонімом Маруся Звіробій. Кримінальна справа, яку порушили, стосується погроз президенту Володимиру Зеленському у відео-трансляції.